Łączymy sztukę z biznesem

Z kim współpracujemy


Marta Zawadzka

Artystka, malarka, architekt oraz projektantka współpracująca z galeriami w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Sprzedaje obrazy na całym świecie. Doceniona przez prestiżową brytyjską galerię Saatchi Art, gdzie została wyróżniona w gronie 25 najlepiej rozwijających się artystów w Europie. Współpracowała z takimi markami jak Samsung, Ikea, Chanel. Została zaproszona jako jedna z 30 artystów ze świata do współpracy w tworzeniu limitowanej kolekcji Grolsch 400 lat istnienia. Współpracuje od wielu lat z firmą MasConsulting Art & Business w procesach Design Thinking oraz w wielu kreatywnych warsztatach dla liderów.

Magdalena Łoś-Komarnicka

Muzykolog, dziennikarka, kierownik Redakcji Muzycznej Programu II. Polskiego Radia. Prezentuje muzykę średniowiecza, renesansu i baroku. Współtworzyła cykl audycji "Awangardowa muzyka dawna i nowa", prowadzi autorski program "Dawno, niedawno", współpracuje z kwartalnikiem "Canor" oraz programem "Kultura" TVP. Szef Kolegium programowego Festiwalu "Sonosfera". Z firmą MasConsulting Art & Business pracuje przy projektach Mentoring Art, czyli inspirowania do czerpania doświadczenia z różnych źródeł i zdobyczy intelektualnych, w tym również ze świata sztuki, w szczególności poprzez rozwijanie umiejętności słuchania i rozmawiania o muzyce klasycznej.

Jacek Kopczyński

Polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Ukończył Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi. W latach 1994-1999 występował na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. Zajmuje się przede wszystkim pracą głosem i uważany jest za jednego z lepszych modulatorów. Dużą popularność przyniósł jemu również dubbing w grach komputerowych. Współpracuje z MasConsulting Art & Business przy realizacji warsztatów z komunikacji i prezentacji, pracy z mikrofonem, budowaniu pewności w przekazywaniu trudnych treści, zarządzaniu emocjami.

Matti L. Müller

Architekt, designer, współpracuje z firmą MasConsulting Art & Business przy projektach związanych z Design Thinking. Uzyskał tytuł magistra w Akademie für Bildende Künste w Hamburgu na kierunku architektury oraz komunikacji wizualnej. Kreatywny specjalista od projektowania i marketingu z ponad 10 letnim doświadczeniem w mediach, eventach oraz w zakresie aranżacji wnętrz. Charakteryzuje go niezwykła etyka pracy i duże zaangażowanie w realizowanie ciekawych projektów na wysoce konkurencyjnym i szybko zmieniającym się rynku. Z wyjątkowym wyczuciem zamienia oczekiwania klientów w kreatywny, elegancki i gotowy produkt. W umiejętny sposób potrafi zaprezentować swoje pomysły poprzez wykorzystanie różnego rodzaju mediów.

Paweł Kotla

Dyrygent symfoniczny i operowy. Współpracuje z firmą MasConsulting Art & Business przy projekcie "Zarządzanie przez Orkiestrę" w ramach cyklu Mentoring Art. Od 20 lat mieszka w Londynie, pracował jako dyrygent London Symphony Orchestra oraz dyrektor artystyczny w Oxford Symphonic Orchestra i Oxford University Philharmonia. Był dyrektorem artystycznym I, CULTURE Orchestra, oficjalnej orkiestry polskiej prezydencji w Unii Europejskiej.  Współpracował ze światowej sławy dyrygentami, takim jak  Sir Colin Davis, Sir Simon Rattle, Sir Neville Marriner, Yuri Temirkanov i Andrew Parrott. Począwszy od roku 2016 roku obejmuje funkcję dyrektora artystycznego w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Arte dei Suonatori

Orkiestra barokowa, która współpracuje z MasConsulting Art & Business przy projektach i festiwalu muzycznym Sonosfera. Orkiestra Arte dei Suonatori jest na międzynarodowej scenie muzycznej najlepiej rozpoznawalną polską orkiestrą barokową. W swej 20-letniej historii orkiestra zarejestrowała i wydała 17 płyt na 13 albumach wyróżnionych takimi odznaczeniami jak: Gramophone Award, Diapason d'Or, Choc du Monde de la Musique (wielokrotnie), Classics Today, Month's BBC Music Magazin Choice, Classic FM Magazin. Arte dei Suonatori ma na koncie liczne nagrania dla wielu rozgłośni radiowych, m.in. BBC, Radio Duńskie DR, Program 2 PR, Radio SWR, a także rejestracje telewizyjne dla polskich stacji TVP3, TVP Kultura, TVP1.

Bartłomiej Błażejowski

Artysta plastyk, projektant wnętrz, grafik, kurator i organizator dużych wystaw w kraju i za granicą. Współpracuje z MasConsulting Art & Business przy projektach dotyczących realizacji form wizualnych i przestrzennych, grafiki artystycznej i reklamowej. Brał udział w wielu wystawach w kraju i za granicą, min: w Parlamencie w Bremen i w Parlamencie w Kilonii, Festiwal Sztuki Młodych Miast Nadbałtyckich ArtGenda`96 w Kopenhadze, Kulturbanhoff w Bremen, Galeria Ars Polona w Warszawie, Galeria PGS w Sopocie, European Gallery w Nowym Jorku, Galeria ZPAP w Warszawie, Biennale Sztuki Gdańskiej w Galerii Miejskiej w Gdańsku, Muzeum Narodowe w Gdańsku.

Anna Mikołajczyk

Polska śpiewaczka, sopranistka. Zdobywczyni 7 Fryderyków. Wykonuje bardzo rozległy repertuar od epoki średniowiecza do współczesności. Jest solistką Warszawskiej Opery Kameralnej, współpracuje z Operą Bałtycką. Partie operowe śpiewaczki to m.in. Micaela w Carmen G. Bizeta, Tatiana w Eugeniuszu Onieginie P. Czajkowskiego, Eurydyka w Orfeuszu i Eurydyce Ch. W. Glucka, Dydona i Belinda w Dydonie i Eneaszu H. Purcella, Donna Anna w Don Giovanni W. A. Mozarta, Anna w The Rake's Progress I. Strawińskiego, tytułowa partia Madame Curie Elżbiety Sikory. Dokonała wielu nagrań dla Polskiego Radia i Telewizji. Współpracuje z MasConsulting Art & Business przy projektach dotyczących emisji głosu, budowaniu wystąpień publicznych i doskonaleniu umiejętności komunikacyjnych.

Jarosław Kopeć

Muzyk-perkusista, wykonuje muzykę jazzową, etniczną, folkową, rockową, współczesną - eksperymentalną i muzykę klasyczną. Jego doświadczenia muzyczne obejmują zarówno badania i rekonstrukcje instrumentów dawnych, jak i ich zastosowanie we współczesnych zespołach. Jest muzykiem Warszawskiej Opery Kameralnej, współpracuje z większością polskich filharmonii oraz z orkiestrami, m.in.: Arte Dei Suonatori, Gabrieli Consort & Players, Sinfonia Varsovia, Wrocławska Orkiestra Barokowa, Musicae Antiquae Collegium Varsoviense. Współpracuje z firmą MasConsulting Art & Business, prowadząc warsztaty dla biznesu z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych jako uniwersalnego narzędzia ekspresji, przydatnego w zakresie komunikacji, współpracy, świadomości celu i budowania relacji w zespołach, zarządzania zmianą.

Rekomendacje


Klienci


Accord
Agito.pl
Ardagh Glass
Astra Zeneca
Baker Tilly
Bank Pocztowy
Bati Plus
Benefit Systems
Bosch
Castorama
Cembrit
Centrum Cyfrowe
Cisko
Energa
Ergo Hestia
Fundacja Kronenberga
Fundacja Nowoczesna Polska
Fundacja Panoptykon
Gestemp
Gother
Grupa Trip
ICPC
Idealia
Johnson & Johnson
LSSE
Lukullus
MaMa
Master Card
McKinsley Company
Microsoft
Partner Logistics
Pekao Leasing
PGE
Platige Image
Play
Poczta Polska
Point of View
Polpharma
Rockwool
SAS
Somfy
Techsoup
Temida
Trevica
Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe
UKE
VIMED
Woloszański
WWF
Żywiec Zdrój